Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

6685c44c8e581b8ce683ba495c2d5c58dc6b0277.png
SPOR

Melbourne Cup’ta Kazanma Şansınızı Artırın!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F5b1d62cc-2da7-4266-a82e-e2eb46dd1640.jpeg
SİYASET

Avustralyalılar Günde Üç Saat Ücretsiz Güneş Enerjisi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F8ce9a63f-8713-4e38-9437-e316878a3533.jpeg
DÜNYA

Shein, Fransa’nın tehdidiyle seks oyuncaklarını yasakladı!

331fed3a1a48eff4a7b53de46ec0d0937264e1ce.jpeg
SPOR

Melbourne Cup 2025: Şanslar ve İpuçları!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc9675535-9f21-4629-913c-4acfcd913c67.jpeg
DÜNYA

Trump’a Tepki Artıyor: Onay Oranı Dibe Vurdu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F80f08580-7727-4066-8e8a-2668c7d74d60.png
DÜNYA

Kimberly-Clark, Kenvue’yu 48.7 Milyar Dolarla Alıyor!

2dad8c339b0d65dd38d49ab4254acfb50d0efcc6.jpeg
SPOR

Vauban, Gai Waterhouse ile Melbourne Kupası’nda!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F016947ec-770c-4acb-9d2c-a7e6f81092ce.jpeg
DÜNYA

1979’da ABD Büyükelçiliği’ne Saldırı ve Kurtarma

7e570099ba65ebb89ff47e81fdcd17346517077b.jpeg
SPOR

Avustralya, İngiltere’yi Yenerek Seriyi Kazandı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F41d624a1-17ce-4330-bb74-8e16ac3c2588.jpeg
DÜNYA

İngiliz Genç Kadın, Uyuşturucu Suçundan Tahliye!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!