Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

030607f141477a8952752b5fbe39369855235af5.jpeg
SPOR

Wallabies, Eden Park’da Yine Kaybetti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe9c7a012-ee97-4caa-945a-2f2c1657d2b2.jpeg
GÜNDEM

29 Yaşında Demansla Mücadele: Erin Kelly’nin Hikayesi

b8fad8245cde397f9f2fdb867854f15fae540ab3.jpeg
SPOR

Bailey Smith’ten Dikkat Çeken Çıkış!

783957b52fd82c6642a7a41af18b88e42d5076c3.jpeg
SPOR

Cameron’dan Korkutan Sakatlık: Kırık Kol Şüphesi!

616e227d3b541c19460ff42fa93b82cd3a054bcb.jpeg
SPOR

All Blacks, Bledisloe Kupası’nı Korudu!

154107bbb976db78f8789f58c174166ecb431f79.jpeg
SPOR

Schmidt, Eden Park’da Tarihi Bir Zafer Peşinde!

f10848ba26eb405057bde1a4826cd76ad7d79b8c.jpeg
SPOR

Nawaqanitawase: Dünya Turu ve Özgür Oyun Arayışı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fba26c95f-3340-4ede-8320-b3427a106ae0.jpeg
DÜNYA

Eski Finansçı ‘Zindanı’nda Kadınlara Saldırdı!

8faf9b1e3c2f9e037751018bcb158a9112c37739.jpeg
SPOR

Bellamy: Grand Final Başarısızlık Değil!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc94b9213-9564-4115-8ddb-c65979c1e228.jpeg
DÜNYA

Kimmel’in Geri Dönüşü: TV Yasakları Sona Erdi!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!