Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb02c0919-0e1c-4cde-a2d0-4acf9e5f2c67.png
DÜNYA

İran’da Protestolar: Avrupa Liderlerinden Uyarı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F81087b6b-de64-490e-9167-c15aece59afd.jpeg
DÜNYA

İnsanlığa İhanet: S-21’deki Korkunç Gerçekler

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F22c6472b-7dd1-40b0-8187-589cba51b394.jpeg
DÜNYA

Trump, Venezuela ile İşbirliğiyle Saldırıyı İptal Etti

a924c1b26518e47126701df19439e08b2592587d.jpeg
SPOR

Kostyuk, Brisbane’de Üçüncü Gün Zaferine Koşuyor!

74fde86f0585063aeeb59a94a4ac2749949c5ce4.jpeg
SPOR

Kyrgios, Avustralya Açık’tan Çiftler İçin Çekildi!

7def3f178a58bbd2267208b56b0bece2abf3f1de.jpeg
SPOR

Bobby Hill, Collingwood’dan izin aldı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb953eb8a-ce0e-4bdc-8207-bdd385e510fd.jpeg
GÜNDEM

80 İşaretle Kafa Karıştıran Dönel Kavşak!

b277a2e8009160767f0c557d19e339d41624f479.jpeg
SPOR

Liam Paro, Dünya Şampiyonluğu İçin Hazır!

7a49766edf95bc695f4695d72235b870b5fa7f08.jpeg
SPOR

Marshall-King, NRL Sezonuna Başlayamayacak!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F109ea604-7e22-4b1d-a0b5-47c2333dc033.jpeg
DÜNYA

Arktik Fırtına Avrupa’yı Sarsıyor: -33°C!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!