Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

4cde6dff1c5b9cd0f17fbaeb4b64d47f26ee6042.jpeg
SPOR

Manchester United’da Rol Dağılımı Krizi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F832e65dd-1b6e-43c5-9518-0cfd5045bf88.jpeg
DÜNYA

Minnesota’da ICE Ajanının Silahlı Olayı Gündemde!

b59f29a00fe46b37614909faea5166be40417ce5.jpeg
SPOR

Joint, Swiatek Karşısında İddialı: Hazırım!

afcd243096748d5d6d9d884e2d8690330a48398d.png
SPOR

İngiltere’nin Hayal Kırıklığı: Ashes Sonuçlandı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb712b9a1-7eca-4b50-a250-70e2473cc738.jpeg
DÜNYA

ABD’li Adam, 100 Sahte Acil Çağrıdan Hapis Yattı

d25402f6273ac7209dd867a6a8ef0306a702aefd.jpeg
SPOR

Canberra Raiders’ın Umudu: Genç Yetenek Sanders

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff1312afb-720e-4f20-8fe8-31e78d9258e4.jpeg
SİYASET

İngiltere ve ABD: Transatlantik İşbirliği Yeniden Güçleniyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F937216d2-4522-4434-84c5-de299d61cef9.jpeg
DÜNYA

Singapur’un Uzun Saçlılara Yönelik Yasakları

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F61881e4c-8459-4dbf-a98b-e1f2cdb4be0c.jpeg
GÜNDEM

Rugby’de 20 Yıllık Yasak: Nean’ın Mücadelesi

d0ea3a40401896f0ca99a1fd2a21a3f6e0892b30.jpeg
SPOR

Hijikata, Brisbane’de Tiebreak’te Yenildi!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!