Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F650b9e2d-02f5-425c-ad27-8b0e85ef053a.jpeg
DÜNYA

Minneapolis’ta ICE Ajanı Tarafından Kadın Öldürüldü

1ba93297d791bbbe29f7c4264a8ffbc1f66f4fd2.png
SPOR

Vaughan: İngiltere Kriketinde Değişim Zamanı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0629e43b-94e9-4b43-a9d5-e6fd872e596a.jpeg
DÜNYA

Trump Yönetimi Grönland’ı Gündemde Tutuyor!

e88cb94e21b659375773b1a2f55eae774e1002e4.jpeg
SPOR

Manchester United’ın Genç Yıldızı Kendi Kalesine!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F09034e17-9e1f-44b0-80b4-6b6ee013afde.jpeg
DÜNYA

Maduro’nun Düşüşü: Kremlin’in Stratejik Başarısızlığı

968fc46bfec61a891d7fb97d08915daf05f553ac.jpeg
SPOR

Jacob Bethell: Yeni Yıldızın Yükselişi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3a41c919-432e-4043-874a-0c393c31ce61.jpeg
DÜNYA

Minneapolis’ta ICE Amiri Kadın Sürücüyü Vurdu

11d38e149d8b341882d6dff46a6bcf4312c8b728.png
SPOR

Kronulla Sharks’ta Transfer Sessizliği Endişe Veriyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1548cb78-07b4-4348-b974-76d631adc1da.jpeg
DÜNYA

Nick Reiner’in Duruşması Ertelendi, Savunma Değişti

8a57f3c853773d99fcb626f1e8a83b2fae78bda1.jpeg
SPOR

Özel K’lar: Brisbane’da Dramatic Mücadele!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!