Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

c1012f442c2e9c3863928235214197737f8a323a.jpeg
SPOR

Gauff, ABD’yi Yarı Finale Taşıdı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F962aa7e2-9adc-4eab-adad-23e4a26718b4.jpeg
DÜNYA

Tim Walz: Siyasetten Öğretmenliğe Dönüş Planları

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F45e85406-f7d8-4cbb-ad3c-869a0a2557f6.jpeg
DÜNYA

Hayat Mücadelesi: Genç Kadın, Ölümden Döndü!

e0d3e1497162c96b4977cc327195b38c2550d7fb.jpeg
SPOR

Whincup’tan Dolandırıcılık İddialarına Sert Yanıt!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2902babb-4da1-464e-bbf6-8581e61daa5a.jpeg
DÜNYA

CIA İhanetçisi Aldrich Ames, 84 Yaşında Öldü

65797dd4abe20f60f0792870abebd6e756a3d0d0.jpeg
SPOR

Hurkacz, Polonya’yı Çeyrek Finale Taşıdı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4d4d7355-ffd7-4e7a-b3a2-c66a636693d7.jpeg
DÜNYA

Trump, Venezuela’dan 50 Milyon Varil Petrol Alacak

b963e283c6446d180750c68ed5a12002cf2d1ecc.jpeg
SPOR

İngiltere Kriket Takımında Gerilim Tırmanıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F415fbf15-cc85-477c-b77c-e82e7eb5fc57.jpeg
DÜNYA

Epstein Belgelerinde Yalnızca %1 Açıklandı!

150ce4dd9b10382cc30ac42787fc708c743d46a3.jpeg
SPOR

VAR Tartışması: Soucek’ten Sert Eleştiri!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!