Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F977d8008-35ed-4a55-b1d9-b5a932dfdebe.jpeg
DÜNYA

Yeni Yıl Kutlamasında Bar Yangını: 40 Ölü

98419448b92a45295db287a25751954546875eab.jpeg
SPOR

Steve Smith, Ashes’te 13. Yüzyılını Kutladı!

74675d805b51ff09a41f5052b8b39b16efef9331.png
SPOR

Mensik’in Harika Vuruşu, Seyirciyi Büyüledi!

0047712d2027f2df04e34d2561cb1947c7092af8.png
SPOR

Cricket Australia’da Skandal: Röportajlar Durduruldu!

e88a62d25152c4e268c42175662689029a6cf8b0.jpeg
SPOR

Maya Joint, Krejcikova’ya Karşı Zor Bir Dönüş Yaşadı

74fde86f0585063aeeb59a94a4ac2749949c5ce4.jpeg
SPOR

Kyrgios, Brisbane’da Elbow Sorunuyla Yenildi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F44fc170e-3ea7-49e6-bc02-662e871e9b07.jpeg
DÜNYA

ABD’nin Venezuela Operasyonu, Danimarka’yı Alarmda

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6573a51d-b9aa-4873-af95-eb50964c959b.jpeg
SİYASET

Ron Boswell: Avustralya’nın İkonik Siyasetçisi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc19f77ab-71c2-4ce7-85b2-afd32d5a537f.jpeg
DÜNYA

Matsue’de Deprem: Tsunami Riski Yok!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1253d58c-ad52-4af6-a394-45c27b61b722.jpeg
SİYASET

Walz, Minnesota Valisi, Üçüncü Dönem Adaylığını İptal Etti!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!