Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc0685b50-3d8a-4800-b554-ef3018703984.jpeg
DÜNYA

Maduro’nun Tutuklanması: Gizli Bilgiyle Kar Elde!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6b8db619-2f34-434f-9f8e-8d5731f37827.jpeg
DÜNYA

Trump’dan Ülkelere Sert Uyarılar ve Müdahale Tehditleri

2202b3822b2b8698368fc40c92ab109bcb7cf467.jpeg
SPOR

Coco Gauff’tan ABD hayranlarına destek çağrısı!

e37224b965ebe745eabe8935e99cbcf04306ca2d.png
SPOR

Djokovic, Adelaide International’dan Çekildi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9df4c533-0302-404e-89c5-42155e8c822f.png
DÜNYA

Delcy Rodriguez Geçici Başkan Olarak Yemin Etti

502c142ecac32ac81fc129d7812bd217f79654ad.jpeg
SPOR

Jake Weatherald’a Test kariyerinde zor dönem!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F90cf6d2b-cea3-44c0-8470-f49e43d7d693.png
DÜNYA

MAGA Granny’den Demokrata: Pam Hemphill’in Dönüşümü

0931bb98fe03f057676501355348f1f28781d0bd.jpeg
SPOR

Tyler Brockman’ın Sokak Kavgası Polisi Meşgul Ediyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Febd4a2dd-4691-4b66-998f-760a0ed507cb.png
DÜNYA

BM Acil Toplantısı: ABD’nin Venezuela Operasyonu

633c92c83074f16186f57cc0ca9839b4193cef23.jpeg
SPOR

Emerson Jones, Brisbane’da Şaşırtan Zafer!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!