Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1d7010f5bf36e1ea9e9eac0eb9dd8f792d0c1e9d.png
SPOR

Hadlee’nin Kaybettiği Topun Duygu Dolu Hikayesi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F12a9553d-8fc7-4a13-8567-e8d9aed3c797.jpeg
DÜNYA

Trump ve Netanyahu’dan Gazze için kritik görüşme

a8180bb93285110d85c91563b17a6788400fd150.jpeg
SPOR

Yarışa Zamanla Yarışan Hyojin Kim’in Mücadelesi

7b1d494c2cf219b607a8438149cabfd733a3f527.jpeg
DÜNYA

Anthony Joshua’nın Kazasında İki Kişi Hayatını Kaybetti

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F109e8b7c-538d-41dd-a5f8-e0a2648075bf.jpeg
DÜNYA

Zelenskyy: ABD Güvenceleri Yetersiz, 50 Yıl İstiyor

5a820eadf418faf38ce71c3fbc3593fe8ee63e7f.jpeg
SPOR

Nikhil Chaudhary’nin Şok Yaralanması Maçta Duraklama Yarattı

bc0bcb6597cea3218c689510acb11544c6f29a93.jpeg
SPOR

Nathan Lyon Üç Ay Boyunca Sahalardan Uzak!

5335213529253cdef331b444dfda04ba61bb9acd.png
SPOR

McDonald’dan MCG Zeminine Destek Mesajı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Facd8f879-5e74-4bf3-8b28-ea2c5b537580.png
DÜNYA

Çin, Tayvan Etrafında Askeri Tatbikat Başlattı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F222e8e66-046c-4ee9-b4b2-354dbf94bfd3.jpeg
SİYASET

Bondi Saldırısı: Aileler Hükümetten Hesap İstiyor

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!