Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1dcb8135cfeb94b69ea39f7edbdf1c2d1e8b70cf.png
SPOR

Josh Giddey’nin Hamstring Yaralanması Endişe Yarattı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F171f60c9-1923-4460-8f7f-e6bd8cffcb6e.png
DÜNYA

Hediyelik Silahla Komşusunu Vuran Adam Tutuklandı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff4944ab1-f683-497c-a512-20f950f08252.jpeg
DÜNYA

Minneapolis’te 300 Milyon Dolarlık Dolandırıcılık

8e5667ae6a1622f4f15d59784923a50ca0179dbc.jpeg
SPOR

MCG Pisti “Yetersiz” Değerlendirildi! 36 Wicket Düştü

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F95b1d0a2-6093-4647-9bc2-cd64ee93ecdb.jpeg
DÜNYA

Meksika’daki Trajedi: Tren Kazası İçin Soruşturma!

7e9f5822ad07b1cad2e0c1a9c916a97301d5ead0.jpeg
SPOR

Aston Villa’nın Tarihi Serisi: Şampiyonluk Peşinde!

d0dfea9f0c87f0d5c67b0ecbcd06da3e5785567b.jpeg
SPOR

Labuschagne’e Form Düşüklüğü Uyarıları Devam Ediyor

c36c1e95370a5a1da0185f11a8678063df275508.jpeg
SPOR

Anthony Joshua’nın Kaza Haberi Üzüntü Yarattı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F972c5fd0-51bb-4ca7-838a-8835e2172399.jpeg
DÜNYA

Trump: Venezuela’da Büyük Bir Tesis Vuruldu!

1d7010f5bf36e1ea9e9eac0eb9dd8f792d0c1e9d.png
SPOR

Hadlee’nin Kaybettiği Topun Duygu Dolu Hikayesi

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!