Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

def8e50c4e12b3ec5c8c8330e7d14131c9c0252b.jpeg
SPOR

Arsenal, Aston Villa’yı 4-1 ile devirdi!

f850bd4e69d05d0bbaa620b017ef0ccdb2ae4258.jpeg
SPOR

Maya Joint: Avustralya Açık’ta Umutların Sembolü

47f363de81eca3b2bafbf31c2cbc9c3b143ab34a.png
SPOR

2025 AFL Yılının Şok Edici Hikayeleri!

fb2c14a0584fdd4122ec0e078e4573361a2b42a9.jpeg
SPOR

Payne Haas’ın Newcastle’daki Gizemli Ziyareti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F88a55248-1420-4685-94b3-95de1837af7a.png
SİYASET

Hanson’ın Popülaritesi 2025’te Zirveye Çıkıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9a090142-bedc-4f52-8bca-2512f6831c1a.jpeg
DÜNYA

Çevre Gazetecisi Tatiana Schlossberg Hayatını Kaybetti

335284b9afa53b93dc6b04b7fca3a18ba79111b9.jpeg
SPOR

Damien Martyn, Hastaneye Kaldırıldı: Durumu Ciddi!

2e5d81d793535d75742a2414a3918269920a28e8.jpeg
SPOR

Sam Konstas’ın Test Kariyerindeki Düşüşü ve Geleceği

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F81a875ca-c0fd-4de4-9aa4-2d3fcd5811a8.jpeg
DÜNYA

Rusya’nın Oreshnik Füzeleri Belarus’ta Görevde!

6c1bbdcc35131d2b8e5e99cd82a6030065243c28.jpeg
SPOR

Hayden’dan Di Venuto’ya Sert Eleştiri!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!