Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7102d28d-ed76-48f9-a4a8-881688498111.jpeg
EKONOMİ

2026’da Faiz Artışı Beklentisi Artıyor!

dcfaf207a8ff43bf6c5e976933b09c0315a17128.png
SPOR

De Minaur ve Joint, United Cup’ta Avustralya’yı Temsil Ediyor!

f3b694a0eeb7ec3be4c94f0022563c5dc84bc672.jpeg
SPOR

Anthony Joshua’nın Kazasında İki Arkadaşını Kaybetti

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F65564249-0541-4e94-9995-2243985c974e.jpeg
DÜNYA

İran’da Kadınlar Maratonda Cesurca Direniş Gösterdi!

d20736c3db44961badbb0cc7d43f989640d20676.jpeg
SPOR

Mariners Koçundan Roar’a Sert Eleştiri!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F616897ca-391c-45f0-b09c-e02135a1ea9c.png
DÜNYA

Trump, 6 Ocak İsyanının Baş Sebebi Olarak İfşa Edildi

b0dde01dc78e89ba9ae29772b842e83587cb26bd.png
SPOR

2026 NRL Sezonu: Heyecan Dolu Tahminler!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F634d13d6-a5ef-41a0-a0c4-d54872ddab95.png
DÜNYA

Betty Boop ve Blondie Artık Kamuda Özgür!

612168819992bf2a8de5564a5191e791ca30314f.jpeg
SPOR

Mitchell Owen T20 Dünya Kupası’ndan çıkarıldı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fea8c4598-9b7d-48d6-8a43-a95774ec47c7.jpeg
DÜNYA

Kraliçe Camilla, Saldırıya Uğradığını Açıkladı

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!