Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fbbe2f191-cfbb-4d31-ab5b-eeddc92b69ad.jpeg
DÜNYA

Epstein Dosyaları İçin 5.2 Milyon Doküman İnceleniyor

5e12e45bc7d99bd432ad6c1ec1ea7c23c4205b19.jpeg
SPOR

Harry Brook, ICC Sıralamasında İkinci Sırada!

ce684468612ad9af87021fa86d9dd72f4c524420.jpeg
SPOR

Avustralya’nın Ashes Sonrası Belirsizliği

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3bcf83d8-da66-4691-803d-3fa49b21ef0c.jpeg
DÜNYA

2026’ya Auckland’dan Yağmur Altında Merhaba!

5382d7a8fada9d78d8a738de9c33f23917337c35.jpeg
SPOR

Alex de Minaur Wilson ile Yeni Bir Döneme Geçiyor!

8027ab53031b5e14c75b4dec5a14332e530e0d23.jpeg
SPOR

Khawaja’nın Kariyerine Son Verme Zamanı mı?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0ee11bab-9e70-48e2-8945-3ad604c6479c.png
DÜNYA

Machu Picchu’da Tren Kazası: 1 Ölü, 30 Yaralı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F74734acc-3e58-48cd-b26e-d68c73c182cb.jpeg
DÜNYA

Yeni Enginlikte Deniz Ürünleri Hırsızlığı Artıyor!

4a2fc0d99acdfbca8c9eed1e96bf5f5e94a5f78c.jpeg
SPOR

2025 Sydney Hobart’ta Şok Zafer Değişikliği!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fdcd5a1e7-6bfb-4e4b-90a6-86095ba8e73e.jpeg
DÜNYA

Sanatçılardan Kennedy Merkezi’ne Politik Tepki

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!