Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6cf2cb72-e66d-46fc-8ed8-589986e3326f.jpeg
DÜNYA

Yeni Yıl Kutlamasında Felaket: 100’den Fazla Yaralı!

db2a552b9aabcfda20f5f1b8bcfa3b0f52e65bcf.jpeg
SPOR

Sakkari, Osaka’yı Rahat Geçerek Yılı Açtı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7a7d9731-9a11-47b7-8265-195fd391ea03.png
GÜNDEM

Yapay Zeka: Gerçekle Kurgu Arasındaki Sınır

1394fd2e3a89dc74eaf1a1effaf957cb88e7c980.jpeg
SPOR

Sabalenka, Kyrgios ile İkinci Maç İçin Hazır!

33f47d667b5c393cd51293af1a22262fead714d8.png
SPOR

Brisbane Heat’te Weibgen’in Şaşırtan Anı!

af241bae2b459cb9a3186be9ce04d23e53720ade.jpeg
SPOR

Usman Khawaja: Kariyerine Duygusal Veda

3a0e6ed81fb25dc9142d6432437fe95d409286d4.jpeg
SPOR

Maya Joint’un Dinlenme Kararı, Avustralya’yı Zora Soktu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F972c5fd0-51bb-4ca7-838a-8835e2172399.jpeg
DÜNYA

Trump, Aspirin Dozajıyla Sağlık Sorunlarını Tartıştı

c4e42a7ead55cf4ba90e9f47fc527002b5ef6112.png
SPOR

SCG Test’inde Baskı Artıyor: İzleyici Kaybı Tehlikesi

2a8ed83347709ebfbf05ab6b5d1dce8b08b2d9de.jpeg
SPOR

Venus Williams, 28 yıl sonra Avustralya Açık’ta!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!