Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F79b0943e-036a-415a-a8d0-7bd2408f2e1e.jpeg
DÜNYA

Korkunç Yangında 40 Kişi Hayatını Kaybetti!

d825ee2600c9f571ba01f4e03e66340de7058b76.jpeg
SPOR

Kronulla, 2026’da Şampiyonluk İçin Hazır!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb2e725d2-edea-40eb-a092-29a7a53db7c5.jpeg
DÜNYA

Caracas’ta Sabah Patlamaları: Gizemli Olay!

2e6447a48d01cb26c83bb30f673425da0f5ab377.jpeg
SPOR

McIlroy: LIV Golf Oyuncularına Kapım Açık!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff391c7fe-8b98-4ed5-8167-121ed77a5472.jpeg
DÜNYA

Ohio’da Çiftin Ölümü: Cinayet Şüphelisi Aranıyor!

013a32a1c1d3c0d8c183e7f952c30db4101efa2b.jpeg
SPOR

Golubeva’nın Olimpiyat Rüyası: Avustralya Vatandaşı!

219f23210c02f8ef5efdda85c02943158e7ce814.jpeg
SPOR

Kyrgios, Eleştirileri Geride Bırakıp Geri Dönüyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb02f8b8f-81e0-41c9-8406-1fbce461a78c.jpeg
DÜNYA

Kim Ju Ae’nin İlk Resmi Ziyareti: Mirasçı mı?

b25da474c85a5467feff94bc8715f7b5d6fa0fd0.jpeg
SPOR

Stokes ve McCullum: İlişkileri Sarsılmaz!

ecd5a7f22286354b8bf4821aed629ef016ab278f.jpeg
SPOR

Khawaja’nın Emekliliğine Smith’ten Destek

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!