Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

147c58abd9f714cb1f31dfe800471ea5de896d9c.jpeg
SPOR

Zverev, Yeni Yıla Şık Bir Başlangıç Yaptı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3e773dbb-5355-4321-b84f-45a07e80b5d0.jpeg
DÜNYA

Venezuela’da Belirsizlik: Maduro’nun Düşüşü

dabe2052c7960142e638d04d5423a1b42e73aa68.jpeg
SPOR

Fırtına Gölgesinde Ashes: İlk Gün Oynanamadı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6214e9e8-b570-4df5-8a46-add1d10ff720.jpeg
DÜNYA

ABD, Maduro’yu Gecenin Karanlığında Yakaladı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2d37a13b-b984-43c0-8a1a-f861a241b7b9.jpeg
DÜNYA

Maduro’nun Düşüşü: ABD Operasyonuyla Yakalandı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fab32c826-13d8-42aa-81f9-b519df4aad00.jpeg
DÜNYA

Trump, Maduro ve Eşini Yakaladı: Venezuela’da Şok!

8572d2f29f842a07bf980c8371e1afaa07f04988.jpeg
SPOR

Cummins Dünya Kupası’na Hazırlanıyor!

570d54d59e9c6944d9cd3941b1577624441f9b7c.jpeg
SPOR

David Warner’dan Tarihi Performans: 130 Koşu!

f18689a3d860f100d23ff37c16f7a517dd8f7f0b.jpeg
SPOR

Phoenix Spicer: Genç Yıldızın Trajik Kaybı

243c7d9868131874791984a6f4bae46faf32536a.png
SPOR

Storm Hunter, Avustralya’ya Zaferi Getirdi!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!