Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

ecd5a7f22286354b8bf4821aed629ef016ab278f.jpeg
SPOR

Khawaja’nın Emekliliğine Smith’ten Destek

6c2cf180a473b8f815d385031a48e7041067eb66.jpeg
SPOR

Steve Smith: Emeklilik Planım Yok, Devam!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fcf328fec-9b99-4123-a55f-da0ac13f450c.jpeg
DÜNYA

18 Yaşındaki Genç, Terör Saldırısı Planladı!

eb0e7f0724056d8580d381d2424b2caa99c2ca34.png
SPOR

Mertens, United Cup’a Harika Başlangıç Yaptı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe4cc9ca9-20d5-49c2-8f16-23ac5e226e39.jpeg
DÜNYA

Tesla Tahtını Kaybetti: BYD Liderliği Ele Geçirdi!

c17407cb311f0ac7c8a45cf0e2ed1ce3a3c277dd.png
SPOR

Anthony Joshua’nın Kazasındaki Sürücüye İddianame

0bc1d2120e86fc8d4527008c2b5a1a840970986c.jpeg
SPOR

Vaughan’dan Lehmann’a tepki: “İnanılmaz bir durum!”

eddc869113ece0aefff7d571b5dd4ab48af58797.jpeg
SPOR

Yeni Zelanda’nın Zirvelerinde İki Cesur Kayakçı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F180481f1-a991-45ce-a488-a06ecff8d7a9.png
SİYASET

Gençler için Tehlikeli Oyun: Kumar Bağımlılığı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6a302ccf-2183-4469-9898-e785ab8d8385.jpeg
DÜNYA

İsviçre’de Yılbaşı Kutlaması Faciası: 40 Ölü!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!