Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

0d27ae7280e87c6a156b6352446a7e8ac7e6d99e.jpeg
SPOR

SCG’de Kısa Süreli Oyun, Taraftarları Üzüyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F45c21eb9-47dd-4e35-9792-5b5e2a727928.jpeg
SİYASET

Maduro İddianamesi: Uyuşturucu ve Yolsuzluk Suçlamaları

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F5de5d1ef-0d75-4869-8df5-0085224745a8.jpeg
DÜNYA

Trump’tan Kolombiya ve Meksika’ya Askeri Tehdit!

19d8f9c003a2cb0abee7eab9486f1c833f0beb42.jpeg
SPOR

Kasatkina’nın Brisbane’deki İlk Maçı Hayal Kırıklığı

aa8ad53d7d9c66b08508d4d3c69bee1c9f3c7024.jpeg
SPOR

Kyrgios’un Forehand’i Ball Boy’un Çenesine İndi!

f4950b94f533ca1adf96e73d320a4d692c9aedb2.jpeg
SPOR

Liverpool, Fulham’a Son Dakika Golüyle 2-2 Berabere

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2217a299-882f-499e-bfe8-9bd963a906a8.png
DÜNYA

Rubio: ABD Venezuela’yı Yönetmeyecek, Quarantine Sürecek

63fb80895b7bbb07ea26819dce3af5e517c43382.jpeg
SPOR

Melbourne Renegades, Mace’i Kazandı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fcb7419de-d2e1-4bcd-ba5b-7017ef6fe368.jpeg
DÜNYA

Venezuelalılar, Maduro’nun Düşüşünü Kutladı!

147c58abd9f714cb1f31dfe800471ea5de896d9c.jpeg
SPOR

Zverev, Yeni Yıla Şık Bir Başlangıç Yaptı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!