Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

de7ecd0088ea4b50b21028ba3ed747ea4dd626b5.png
SPOR

Travis Head’den İngiltere’ye Destek Mesajı!

10459fd5a6437dae1026a96814d963e7e1658804.png
SPOR

Giddey, Antetokounmpo ve Skandal Dolu Maç!

37a76ec09ec8e53bcb169195bb162dcdae27ff8f.jpeg
SPOR

Jake Weatherald: Zorlu Başlasa da Umut Var!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F92621046-bfe1-4bfd-80f5-edea19a0e7b8.jpeg
SİYASET

Albanese’den Birlik İçin Mitzvah Kampanyası

9388f748d0ec0215f261f6deb88b719ac41e5d6a.jpeg
SPOR

Kyrgios ve Sabalenka’nın Mücadelesi Heyecan Dolu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2a374780-cd51-4d27-a45d-b066cce1de5b.jpeg
DÜNYA

Thailand ve Kamboçya’dan Savaşın Sonu: Ateşkes!

610a8d135612ad1aff04edc70470591f94dee9cb.png
SPOR

MCG Pitchi Eleştirilerin Hedefi Oldu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fcf653f92-b098-492e-a170-dfe5f69460d6.png
SİYASET

Perth’te Saldırıya Uğrayan Politika İsim Mücadele Ediyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa5b3a1a4-1e8c-4c54-a81e-7672c7812f7a.jpeg
DÜNYA

Iran: Batı ile Tam Ölçekli Savaş İçindeyiz!

9d60abf77c4b8b6e8800badb34ae8f9e8a8f312a.jpeg
SPOR

Inoue, Nakatani ile Süper Dövüşe Hazırlanıyor!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!