Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2fce4758-4f38-4b3a-83ab-e77eacafc0c8.jpeg
SİYASET

Rusya’nın Kyiv’e Saldırısı, 27 Yaralı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fae2bcc5f-18b5-4de3-88e0-f417acf7c365.jpeg
DÜNYA

İndonezya’da Batık Bot: 3 Çocuk ve Baba Kayboldu

5b8378e01a8248dfd354840ef8bd8ca867b65236.jpeg
SPOR

Tom Balkin’ın Debutunda Şok Zafer!

d1261e3b0da92fc3f48bba4c7cc77f092755ba3e.jpeg
SPOR

Üst Sıradaki Takımlar Arasında Heyecan Dorukta!

ce684468612ad9af87021fa86d9dd72f4c524420.jpeg
SPOR

Boksing Günü Testi: Avustralya’nın Sorunları

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F11e7d5f0-1884-4425-b25b-87fbf0e1728e.jpeg
DÜNYA

Kuzeydoğu’da Kış Fırtınası: 1500 Uçuş İptal!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0a98b29b-a52e-414d-8fcd-d47b6719fe4e.jpeg
DÜNYA

Taiwan’da 6.6 Büyüklüğünde Deprem!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fad886ff9-30ca-462d-85e9-112040fb03c7.jpeg
DÜNYA

Kyiv’de Saldırı: 1 Ölü, 32 Yaralı

672a3d70ee13b4b1622eea54424e3de954649733.jpeg
SPOR

Sydney-Hobart Yarışında Fırtına: 19 Yat Çekildi!

38ddf7e98a001614b6cf4c69b582a0b2b0bd4fc6.png
SPOR

Boxing Day Test: 36 Wicket Şoku ve Tartışmalar

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!