Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

43e7fcc6ed192739afd4a3ed6dfef4eec8ade4c8.jpeg
SPOR

Sydney-Hobart Yarışında Tehlikeli Hava Şartları!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F8382bd85-1f81-4f07-a6b3-36f90cec9ac5.jpeg
SİYASET

Nick Bolkus’un Vefatı: Siyasi Bir Dönemin Sonu

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff878655d-b978-428b-a4d2-19448c8b45a1.png
DÜNYA

Hayvanları Sıkıştıran İki Kadın Aranıyor!

49d1d87d34bb9d18b4fe5e7145a91612b0f7ee04.jpeg
SPOR

Steve Smith’e Boo’lar, Vaughan’dan Tepki Geldi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F05059dec-86e2-4b3a-9cee-f2cfa9b14133.jpeg
DÜNYA

Trump’tan Nijerya’da ISIS’e Sert Darbe!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ffbeaf14f-ce2f-47dc-9caa-bfbc08223bd4.jpeg
DÜNYA

Şam’da IŞİD’e Darbe: Lideri Yakalandı!

8a904fd82e3e234d74cf888a35bfac455fa83afa.png
SPOR

Smith’ten İngiltere’ye Destek Mesajı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe3229261-9e24-4016-902e-403594975996.jpeg
DÜNYA

En İyi Filmler: Hangileri Zihinlerde Kalacak?

5315c26509e3f4ed92c0bad1462aeb5eb8fe20b7.jpeg
SPOR

Avustralya’nın Boxing Day Test için kadrosu belli oldu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fefa58d9d-df02-4619-99e0-e9cde91bd3fa.jpeg
DÜNYA

Kraliyet Ailesi, Noel İbadeti İçin Bir Araya Geldi

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!