Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fefa58d9d-df02-4619-99e0-e9cde91bd3fa.jpeg
DÜNYA

Kraliyet Ailesi, Noel İbadeti İçin Bir Araya Geldi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd7906edf-befa-443b-9f93-e7a70ba89c17.jpeg
DÜNYA

Arkansas’ta 1.8 Milyar Dolarlık Powerball Kazandı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4586719f-de1f-41d8-aac5-9a37176f09b5.jpeg
DÜNYA

Maxwell’ın Davasında Şok Edici Transkriptler Açıklandı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F536fb1b5-b635-434c-8a9a-dc52caca55e8.jpeg
DÜNYA

Kuzey Kore, Nükleer Denizaltı Projesinde İlerliyor!

356a0ec94dada3e0acba254810bd7081f4b7b7b8.jpeg
SPOR

Ben Stokes’tan Takıma Destek Mesajı!

b470880c4bc42087df6a9f71b2dba896add7e6c9.jpeg
SPOR

Joshua-Paula Maçında Şüpheler: Rigged Mi?

e807cdd1924cc5fc452f68cc1a1432ed339d5a39.jpeg
SPOR

Avustralya Açıklarında Tehlikeli Yarış Uyarısı!

8193e3212d36031d2867945b0b6ecb147a59a6cb.jpeg
SPOR

Aston Villa’nın Şampiyonluk Yarışındaki İhtimali!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe6ce5c72-0350-4da3-954f-70d3e23a76c2.jpeg
DÜNYA

Kamboçya’da Seyahat İçin Yüksek Dikkat Uyarısı!

caa4cb43e9c00066911c60a61d80b18f13f59c72.gif
SPOR

Cummins, Root’u Yine Düşürdü: İstatistikler Şaşırtıyor!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!