Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

fcecda3df6819082fea508e26b52d5cad5c87113.png
SPOR

Kingston Seve, NRL’de 17 yaşında antrenmana başlıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe3b60a31-9764-44e0-b623-41f5ce61eb9a.jpeg
DÜNYA

Russell Brand’a Yeni Tecavüz ve Saldırı İddiası!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2F_2Fmedia2F20182F112F022F162F072F0211_koepcke2_env.jpg
DÜNYA

Juliane Koepcke: Uçak Kazasında Hayatta Kalma Mücadelesi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F50d3774f-875e-4853-b4f2-0b980569b077.jpeg
GÜNDEM

Fırsatçı Fenceci: Müşterileri Mağdur Ediyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fad4cc451-d2ce-4a37-a532-27c3be635a2f.jpeg
SİYASET

Trump’un Epstein Dosyalarındaki İlişkisi Yeniden Gündemde

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F07216746-23cf-441e-8615-b2cefa8321de.jpeg
SİYASET

Eski Milletvekili Katie Allen Hayatını Kaybetti

2e533fe77a011acd79fcd2db1c965dea47a14621.jpeg
SPOR

Cummins ve Lyon Yok, Richardson ve Murphy Geldi!

a41e6b54b7fc2bc1a746e427b421450a8b2a8be1.jpeg
SPOR

Verstappen: Yarış sonrası kontroller adaletsiz!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa31dde21-5178-4203-91db-57671d328cf6.jpeg
SİYASET

Albanese’den Milletvekillerine Ekonomi Sıkılaştırması

4a21aaa8bc6fd72c7f4c1e13e438679f4b4f4af4.jpeg
SPOR

Isak’ın Kırık Bacağı, Liverpool’u Zora Soktu!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!