Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2363dbf2-b0e1-4e2f-b37b-46cfd07ca087.jpeg
DÜNYA

Vince Zampella, Oyun Dünyasının İkonu Hayatını Kaybetti

eae0c8edc717969b78752e4ed954294f5e08b3c7.jpeg
SPOR

Danielle Collins Emeklilik Hakkında Açıklama Yaptı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0cb6d9b4-d313-4fdb-88d5-ffa5d88c52ef.jpeg
DÜNYA

Colorado’daki Cenaze Evi Skandalında Cezalar Belli Oldu!

67af3ad2b1a050fcdd4bbd35be8dc10538b8c596.png
SPOR

Fulham Galibiyetine Gölge Düşüren Yaralanma!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F8f209a3c-392b-4933-91ff-e2777e9082d9.jpeg
DÜNYA

Trump’un Greenland Planına Danimarka’dan Tepki

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F059e3f1b-e6f6-44a3-908d-d1464ab81747.jpeg
SİYASET

E-scooter ve E-bike’larda Yangın Riski Uyarısı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F710d39ef-b233-421a-9e8f-26c8a0beff66.jpeg
DÜNYA

Eski Eşini 13 Yıl Boyunca Taciz Eden Adam Tutuklandı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc3285c1b-e78a-4b56-92cf-df1ed1801958.jpeg
SİYASET

NSW’de Sert Silah Reformları Yolda!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F54c46328-dab0-44ef-93ae-4c8666913685.jpeg
DÜNYA

Tasmaniya’da Yılbaşı’nda Kar Sürprizi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd79e3464-c22f-4e55-8c42-422b5a7a8147.jpeg
DÜNYA

Trump, Yeni Savaş Gemileri ile Donanmayı Güçlendiriyor

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!