Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb117e338-2801-41dc-83b7-c91e1b49a27c.jpeg
DÜNYA

Elysée Sarayı’nda Hırsızlık Şoku: Üç Kişi Yargılanacak!

ef04cec45a4b7f1eae1bb88e96bb5b9d36e0aa21.png
SPOR

Avustralya’nın Boxing Day İçin Üç Değişikliği

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9518804e-ca7a-4694-838e-86e84a98525f.jpeg
DÜNYA

Ukrayna, Rus Generalini Araba Bombasıyla Vurdu!

dadab97cce00d8b7447726aebeb2cb84491701ad.jpeg
SPOR

Broad: 2025 Ashes, 2010’dan beri en kötü!

f34793ef3664a269052228fd717b60ca9598621d.jpeg
SPOR

Khawaja, Boxing Day Test için vazgeçilmez!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7c3e222e-7a32-4810-82a0-1cfe0f83c488.png
GÜNDEM

Bondi Saldırısında Gözden Kaçan İpuçları

0c32c99067fd1c4206959bc0f3d79563e94c9286.jpeg
SPOR

Wolves’ta Relegasyon Korkusu: Olumsuz Dönem Devam Ediyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6bce210c-c6dc-4f2d-9dfb-695f8a37572c.jpeg
SİYASET

Avustralya’da Gaz Üretimi İçin Yeni Rezervasyon Planı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F16e6f965-9d13-4658-a986-dd14958a82f0.jpeg
DÜNYA

James Ransone Hayatını Kaybetti: İntihar Haberi

9f90557e714f5d320e652ed7afca8bc403c32dab.jpeg
SPOR

Starc: Snicko Sorununa ICC Çözüm Bulmalı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!