Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F082d44ac-8064-41cb-9c91-9bc117eee66f.jpeg
DÜNYA

Bastogne Kuşatmasında McAuliffe’ın Efsane Yanıtı

4a18a419f1cb7280e207a1c1400da6ab5af50ebc.png
SPOR

McCullum’a Son Çağrı: Değişim Zamanı Geldi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe462ac8b-c8d4-4d13-9c8c-f1cec64449ff.png
DÜNYA

Trump’un Fotoğrafı DOJ Web Sitesinden Silindi!

6c8d2c5d9717be04524941be95cf8d119107c893.jpeg
SPOR

Stokes’tan Şaşırtıcı Yanıt: “Devam Etmeyeceğim”

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb1e3af2c-eb14-48a8-b085-bec6564b8f67.jpeg
SİYASET

Bondi’de Terörün Ardından Umut Veren Anlar

eec5490dcfd33458e35e9ff82bed00f958141e86.jpeg
SPOR

Broad’un Sözleri, Avustralya’nın Zaferiyle Yalanlandı!

31f0f01f0d7b8d1abd88acd174463f655198c085.jpeg
SPOR

McCullum: Başarısızlıkta Hatalarımı Kabulleniyorum

157eb9ec2e117a67872d08f2abd2c848ece3c599.jpeg
SPOR

Avustralya, Ashes Kupası’nı 11 Günde Kazandı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F752ad9b9-3da7-4434-9cd5-2c0077d07704.jpeg
SİYASET

Bondi’de Terör Saldırısına Yüzlerce Kişi İle Anma

1f600c2791b8bda0bcc188ff948b15ec5ac437f5.jpeg
SPOR

Cummins, Boxing Day Test için şüpheli durumda!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!