Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

9ed46f286167b92af9b45e422a7d6dba83bef676.jpeg
SPOR

Stokes: ‘Hayalimiz bitti, ama pes etmeyeceğiz’

a449a84d4cfda48e59a8abb934c21f1fdaed07f7.jpeg
SPOR

Bree Walker’dan İkinci Altın Madalya Şovu!

18408f7fedbce0faabf2c91a41c0d5b727baf663.jpeg
SPOR

Nathan Lyon’un Sakatlığı Avustralya’yı Üzdü

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F84b998c4-4f32-43e2-9643-a507abf9a592.png
DÜNYA

Salem’de Şok: Katil, Altı Gün Sonra Bulundu

3c28e6a966986e37543ac47cf9a42a0d1e8b45d1.png
SPOR

2026 Dünya Kupası’nda Tartışmalar Doruğa Ulaşıyor!

7c143550d8d641cd0b45fb5bdd58d5d9b28403a4.jpeg
SPOR

Isak’ın Golü Kutlanırken Ağrıyla Saha Dışına!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa0388c41-edf8-41cf-8934-f183e185185e.png
DÜNYA

Prens Andrew’un Epstein Dosyalarındaki Şok Fotoğrafı

356a0ec94dada3e0acba254810bd7081f4b7b7b8.jpeg
SPOR

İngiltere Kriket Takımında Kötü Seçim Krizi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3f29c77b-bf35-4ef6-830d-2f65af45ed5d.jpeg
DÜNYA

Papa Leo XIV, Kardinalleri Topluyor!

ce2bb8454e115404b90d5698dc84264a2e131d1c.png
SPOR

Jake Paul, Anthony Joshua Maçında Çene Kırdı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!