Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

618c9acab204c688dc53cd1ce7a0054a9938314f.jpeg
SPOR

Brisbane Heat’ten Tarihi 258 Koşuluk Zafer!

d906195d9c9e501d20209e581644f1fed3990937.jpeg
SPOR

Arsenal’ın Zorlu Süreci: Şampiyonluk Tehdidi mi?

5a3c5a80d9a3cc791ec184b883427726cb299aae.jpeg
SPOR

Jake Paul’dan Joshua Maçı İçin Sert Yanıt!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1ffbeed3-414e-4776-933e-ef5a2187f88d.jpeg
DÜNYA

Epstein Belgeleri: Büyük Redaksiyon Krizi Bekleniyor

4f0475019f979fbbbc6b0baf4a1dc53d47bac4ed.jpeg
SPOR

Travis Head: Ashes’da İki Yüzlük Başarı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff88cf03d-74ac-4116-ad6b-a3b2cd4a905b.jpeg
DÜNYA

Epstein Dosyaları Açılıyor: Trump Bağlantısı Sarsıyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe378bf2d-fc45-44da-a02c-2b3b79f6848f.png
DÜNYA

Son Vasiyet: Kadın, Tüm Mirasını Bronson’a Bıraktı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb0c07073-1614-4f1d-b461-66d47cc66f1f.jpeg
DÜNYA

Putin: Rus Ordusu İnisiyatifi Tamamen Ele Geçirdi

9e6204a2f19f300e4af3041250fa7ab5c728a4e0.jpeg
SPOR

Travis Head, Adelaide Oval’da Tarih Yazdı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F49c1540a-e848-4843-9950-2b8ef59e40e8.png
GÜNDEM

14 Yaşındaki Kız, Bondi’de Kahramanlık Gösterdi!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!