Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

fbfccee640eb254bd07e1ea2a8b75b4b42aaa2cf.jpeg
SPOR

Lando Norris Dünya Şampiyonu, Verstappen Şoku!

2a9d532451cde002418fb1f476b6889e4aaeed34.jpeg
SPOR

Piastri’ye Montoya’dan Uyarı: Geçmişe Dikkat!

93b795923607ecae210f2e0ed6af7a56639e9b7e.jpeg
SPOR

Nathan Lyon, Warne’yi Geçebilir mi?

e481a193bab452a676199d571576edeaa6a7a227.jpeg
SPOR

Osaka, Evolve’dan Ayrılıyor: Yeni Bir Dönem Başlıyor!

7b5f2b40152ad18659a6531283670d4e25753eaa.png
SPOR

Avustralya’nın Kıvrak İkili Rüyası Sona Erdi!

2e26406462a430f12e64dca55f2e6171b8f236f5.png
SPOR

Joe Comito’dan Şok Zafer: Darts Şampiyonası’nda Upset!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7468f200-2fe1-4bce-a6d7-ecdcf89511e2.jpeg
SİYASET

Albanese’den Silah Alım Programı: Hedef 4 Milyon!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe7cd94af-4061-4237-beae-3bd70c4cb248.jpeg
DÜNYA

Trump, Kennedy Merkezi’nin Yeni İsim Babası Oldu!

7ebeac07465da02ba933b36662960b23b5e2c0b2.jpeg
SPOR

Jake Paul’dan Joshua’ya Şok Edici Tartım Performansı!

c078a912aead1a4d793767aa168b3b7e9afa05ec.jpeg
SPOR

Emerson Jones, 2026 Avustralya Açık’ta!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!