Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

ce2bb8454e115404b90d5698dc84264a2e131d1c.png
SPOR

Jake Paul, Anthony Joshua Maçında Çene Kırdı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F47083682-fde3-4f90-89c4-a5bcf6651ed7.jpeg
DÜNYA

Uçakta İsyan: Anne ve Sevgilisi İçin Rehin Aldı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fcbf91ef5-1530-4898-9a99-eee4aa0eada1.jpeg
DÜNYA

David Walliams’tan İddialara Yanıt: Reddetti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F11d57daa-c03f-483b-9c85-39fa9c6de5fe.png
GÜNDEM

Teddy’nin Sinema Macerası: Umut Dolu Bir Hikaye

08c37158f8e191c703237b5306d0725b1bf01b37.png
SPOR

Valentino Guseli, Yaralı Dönüşte bronz Madalya Kazandı!

05dc26ba62774afdc3558f382d0e3d2934150753.jpeg
SPOR

Joshua, Jake Paul’u Altıncı Raunt’ta Düşürdü!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4c264634-f781-4a5b-8ee4-b78dbd2e1d91.jpeg
DÜNYA

Trump’tan Suriye’de Büyük Çaplı Askeri Darbe

e8c553237d30cd6e18504e4e847f801ce833f0aa.jpeg
SPOR

Wawrinka: 2026’da Tenis Kariyerimi Noktalıyorum

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4586719f-de1f-41d8-aac5-9a37176f09b5.jpeg
DÜNYA

Epstein Dosyaları: Clinton’ın Gizli Fotoğrafları!

77399a0ca97511c4d675a1ebcf244bdb1f048cd0.jpeg
SPOR

Cherneka Johnson, Galle’yi Mağlup Etti!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!