Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa1be53b9-e7d4-45a4-9f0c-3099c6e7b33b.jpeg
SİYASET

Frydenberg: Bondi Katliamı İçin Hesap Vermeli!

0908b60620146d182954cd335057ed009ffa2457.jpeg
SPOR

Essendon Bombers’da Yeni Dönem: McGrath Kaptan

e1ba0d9f9330a5134b363e4c852ee35544b0aa12.jpeg
SPOR

Steve Smith, Üçüncü Ashes Testi’nden Çekildi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd74a9c0d-27b1-4ae6-bf9a-12f3662f0978.jpeg
DÜNYA

Trump’un Başdanışmanı Wiles’tan Şok Açıklamalar!

222b9e33918f5e1ed7d355af038030fa22dd5392.jpeg
SPOR

Tim Tszyu Yeni Takımıyla İlgili Şok Açıklamalar!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F331e41af-18d4-48db-b94c-7f17dfee5936.png
DÜNYA

11 Yaşındaki Kızın Katili İnfaz Edildi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd5d514f3-a677-46d1-a99e-660b99585668.jpeg
DÜNYA

Trump, BBC’ye 10 Milyar Dolar Davalı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb9a5ce84-9b94-4bee-a12e-767f7c09ada4.jpeg
DÜNYA

Nick Reiner, Ünlü Ailesinin Ölümünden Sorumlu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1548cb78-07b4-4348-b974-76d631adc1da.jpeg
DÜNYA

Rob Reiner ve Eşinin Ölümünde Şok Gelişme!

07b9361ea216df27c1e7d36b235847aedb4fe57f.jpeg
SPOR

Khawaja’nın Test Dışı Kalması: Zorlu Bir Karar!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!