Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Faee81e48-c0a0-432b-ab2c-47c778d50b36.jpeg
DÜNYA

Matthew Perry’nin Ölümüne Sebep Olan Doktora Ceza

941710c2615b0e374c0a130cd5e1e2706726536c.jpeg
SPOR

Matterson, Eels ile Yeni Bir Başlangıç Yapıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F66451fb0-7767-4f49-b4e2-4880ced0fd9d.jpeg
DÜNYA

Başbakanın Gizemli Kayboluşu: Su Altında Ne Oldu?

4aa1aaa71d63644813ccf208c98c4fbc4d8677cb.jpeg
SPOR

Cummins, Ashes Test için kadroda değişiklik yaptı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9867c191-8fcb-4d36-bd31-97a1023874a4.jpeg
DÜNYA

Futbol Kutlamasında Dehşet: 20 Yıl Hapis!

1f6ead132385fcbfbff2ca46b396e314996cffee.jpeg
SPOR

Sams’ın Şaşırtan No-Ball’u Maçı Kayıp Ettirdi!

5b4fad274ddc0f63fd4f8df2442bf6bc5fff3389.jpeg
SPOR

Cameron Green, IPL’de Tarihi Fiyata Satıldı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F03320c71-a5c6-4dea-a3e4-447d2576252f.jpeg
GÜNDEM

Bondi Plajı’ndaki Terör: 15 Kayıp, Bir Kahraman

c6e1e422f715f52eacaa9cd6d785bae7908bad29.jpeg
SPOR

Steve Harmison: Mark Wood’un Yönetimi Felaket!

c6e1e422f715f52eacaa9cd6d785bae7908bad29.jpeg
SPOR

Steve Harmison: Mark Wood’un Yönetimi İflas!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!