Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb1d80620-b39c-4848-a1fe-c79fed50e0a6.jpeg
SİYASET

Avustralya’da Antisemitizmle Mücadele Gündemde!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6dcc8dac-0511-46d6-82cc-304c1590895e.png
DÜNYA

Alcatraz’dan Kaçış: İmkansız Olan Başarıldı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe66c67aa-b370-4a7c-873f-2363d1c59adc.jpeg
DÜNYA

Rob ve Michele Reiner’ın Ölümünde Şok Gelişme!

aaa3f74591525ff072c3fffa4bae16971419a517.jpeg
SPOR

Seifert’ten BBL’de Tarihi İlk Yüz!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0483a63f-b8c9-441b-999f-46fbecd0a17e.png
GÜNDEM

Bondi Beach Saldırısı: Tanıdığı Canavarı Gördü

f8f2a09882bb0d2acbb2929cd9037317d9bd3e2c.jpeg
SPOR

Bottas, F1’e Dönüşünde 5 Sıra Ceza Alacak!

135d8acb2988834d5814e894dd66f3da8d3f26a1.png
SPOR

Daniels’ın Şovuyla Hawks 15. Zaferini Aldı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F43339f48-b469-45ad-a630-3d0976568eef.jpeg
DÜNYA

Brown Üniversitesi’nde Sınavlar Sırasında Silahlı Saldırı

e5e14fced71e0d01c1958eecb397eba7e89db3ee.jpeg
SPOR

McCullum: Güvenlik Olayı Takım İçin İyi Değil

b3c8fdec6d1981b4758c85869e6a57109d3ee535.jpeg
SPOR

Cameron Green: “Yönetimimden komik bir hata!”

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!