Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

261d8c9d578582e59d8f29063360c8dd6f189f57.jpeg
SPOR

Craig Tiley, ABD Tenisi’nin Yeni Lideri Oluyor!

28a04e56c268274daed9b498601c1e9081da6705.jpeg
SPOR

Melbourne’da Zatopek:10’da Ryan ve O’Donnell Zaferi!

97280aed4f4bed8f981661cc1293ad3cfe9c90e7.jpeg
SPOR

Lizelle Lee’nin Rekoru Şampiyonluğu Getirdi!

f43b1eb0fa405572979754e6d9f470c52beeecbf.jpeg
SPOR

Khawaja: Emekliliği düşündüm ama devam ediyorum

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0de8f2d2-c436-47be-98c7-f7ecc8196647.jpeg
SİYASET

Politikacıların Seyahat Harcamaları Tartışma Yarattı

431222b63830409e2c44399418c665fd1381b8e8.jpeg
SPOR

Tigers Taraftarları, HBG’ye Karşı Birleşti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb39e33f4-3b4b-4529-af0d-12e8b6e4293f.jpeg
GÜNDEM

Avustralya’da Perakende Suçlar Rekor Kırıyor!

fd8445a6f8fb347237bac58e51c888c0ee3c33b5.png
SPOR

Curry’nin Dönüşü: Tüneldeki Şovuyla Geri Döndü!

bd601247fc9fa105770eb98e6d6764afe34cb4b5.png
SPOR

Duncan Scott’tan Chalmers’a ‘Şısh’ Tepkisi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F78331c0c-8e1f-46ea-bae1-ba23862a7c48.jpeg
DÜNYA

Hollywood Yönetmeni 16.5 Milyon Doları Çaldı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!