Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

f03e2368420744478c668547baa0e2a169a949c1.png
SPOR

Adelaide’nin Motor Sporlarına Aşkı Yeniden Canlanıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9d9eef5b-78eb-496c-afbc-a49aaac3ede9.jpeg
DÜNYA

Trump, Tayland ve Kamboçya ile Ateşkesi Yeniledi!

7b8d7124659691777ec928e4b99754bd23214063.jpeg
SPOR

Salah Krizi: Liverpool’da İlişkiler Neden Bozuldu?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ffca4e7c3-25ac-428f-b28d-335a10f4531d.png
DÜNYA

Kraliyet Ailesi’nden Kanser Mücadelesi Açıklaması

b209aa70503fa240ea467b8ec27b278b3270ad10.jpeg
SPOR

Cris Cyborg, Sara Collins ile Büyük Mücadeleye Hazır!

53a8274b6818d5ce305c6ceb112f0e32fc816b89.jpeg
SPOR

Reece ve Lauren James: Chelsea’nın Yıldız Kardeşleri

fab234bf812b6d4e3cf192438817f17f4034104e.jpeg
SPOR

Benji Marshall: Luai’nin Sözleşmesi Değişmeyecek!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1737dc1d-92f0-470e-9bec-718961153113.jpeg
SİYASET

Epstein’in Fotoğrafları, Güçlü İsimleri Ortaya Çıkardı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1493c7e5-ff9e-42ad-ba3f-a5ff5d8c6b25.jpeg
DÜNYA

Texas’ta Yedi Mahkumun Kaçışı ve Sonrası

e33a3e7c17051e03d4e0e9bf831aa6ffd8fa8064.jpeg
SPOR

Khawaja’nın Geri Dönüşü: Warner’dan Destek

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!