Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

de1ecbd267a73f863403d6c85ae5ce350aa4b631.jpeg
SPOR

Rabbitohs’ın Moore Park’a Dönüşü Engellendi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6e84bc54-ae68-4180-a7c7-01b817f91b6f.jpeg
GÜNDEM

Melbourne’da Hit and Run: Aile Cezayı Protesto Etti

40a75ec1ada9f80ef213f32686a21b0a66a7d105.png
SPOR

Ugle-Hagan Gold Coast’ta Yeni Bir Başlangıç Yapıyor

0cc554b27ca452b4273a65543c0f35f80fbf4478.png
SPOR

Piastri’nin Red Bull İddiaları: McLaren’da Neler Oluyor?

d0dbf3f95e175b9b54fb8f761b2f62de3b340a24.png
SPOR

Premier Lig Takımlarının Yeni Yıl Dilekleri!

466055c6ff700af97741a37b20b274ffd76ebcc1.jpeg
SPOR

Massimo De Lutiis Wallabies Kadrosunda!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fdb074169-4bf9-4467-bad9-0134a95eb2fc.jpeg
SİYASET

Rowland, İki Bakanla Birlikte Harcama İncelemesi

8057a6339f5b747f808157f503153fe5665c208c.png
SPOR

Harry Grant’ın Golden Boot Ödülü Tartışma Yarattı!

cdf19c8a26a87d476168b73e32a40bf35888a18c.jpeg
SPOR

Ben Stokes’a Daha Fazla Destek Çağrısı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fea6f31f8-ee23-4619-81ad-131e3b041edd.png
EKONOMİ

Westpac’tan Sabit Kredi Faizine Artış

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!