Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

76d4a5129511d44409d7aedc19ef016f44257370.png
SPOR

Ponting’dan Archer’a Sert Eleştiri: Sıra Sende!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fabff2785-dfc3-45d2-9be4-486958541913.png
DÜNYA

Chalk River Ertesi: Carter’ın Tehlikeli Görevi

03ae454ecf79acf179e1e12bb8ecaea6d46e14ad.jpeg
SPOR

Rugby Australia, Zac Lomax’ı Düşünüyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9526f1dc-ff2c-4f84-ba74-d85bdd80dba0.jpeg
DÜNYA

Yapay Zeka Mimarları, Time’ın Kişisi Seçildi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fad5529fe-a722-4546-8baa-3a5835f978d3.jpeg
DÜNYA

Bristol Müzesi’nden 600’den Fazla Eser Çalındı!

c150956e482aa6963d52c3c161e1d4ee7087c22f.jpeg
SPOR

Travis Head: Adelaide’de Açılış İçin Heyecanlı mı?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fea3fd36e-10c5-410a-96c5-30ef501e0aee.jpeg
GÜNDEM

İlişkilerde Sonun Günü: Ayrılıkların Zamanı

c4e7ac59ad06db13c5136c73fca53ad4269736c6.jpeg
SPOR

Tigers Yönetiminde Şok Geri Dönüş! O’Farrell Yeniden Görevde

43acff24510aa070439e1fc5ba9d279834204f36.jpeg
SPOR

AFL Eyaletler Arası Maçına Büyük İlgi Bekleniyor!

77b8512a668681f391575c21c47f6be3449ea6a7.jpeg
SPOR

Avustralya, Olimpiyat Sporcularına 50 Milyon Dolar

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!