Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

49f1ae249c5b871d4a55f0f2b0f9ef7985bc092c.jpeg
SPOR

Jake Paul ve Joshua: Tehlikeli Mücadele Yaklaşıyor!

6b706257024c01f2c173b2ed30021568ead5772b.jpeg
SPOR

Joe Root, Tendulkar Rekoruna Yaklaşıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fdaa02852-fd82-4b37-a941-331a152d1622.jpeg
SİYASET

Avustralya’da Yerli Ölüm Oranı Rekor Kırdı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9179492d-9ec4-44d1-b689-21df191b720d.jpeg
DÜNYA

Sophie Kinsella, ünlü yazar, 55 yaşında hayatını kaybetti

067e852e6c6c55d09dc7b1baf15dd748b10c79fa.jpeg
SPOR

Oscar Piastri’nin 2025’teki Dev Ödemesi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4458f027-8e98-4d8e-a3d4-a6bfe06af799.jpeg
EKONOMİ

Avustralya’da İşsizlik Oranı Değişmiyor: %4.3

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2dc0ea38-f0e3-45c3-b33f-5e66e8af9184.jpeg
DÜNYA

Sınırda Savaş: 400 Bin Kişi Evsiz Kaldı!

af1af66e9e8beeed985f1dff379580625f0cadae.png
SPOR

Neale’den Ashes Snubuna Tepki: ‘Belki Fagan’ın Fikri’

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff28e5582-53c3-4e68-9f68-d8909f41e7dd.jpeg
DÜNYA

İzlanda, Eurovision’dan Çekilen Beşinci Ülke!

28925430213939602f4c2c8eba38c776bef0bcc5.png
SPOR

Collingwood’da Skandal: Çalışan İstifa Etti!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!