Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd045b535-0a59-425d-b4d2-f6ef8238ee0a.jpeg
EKONOMİ

Avustralya Doları, Faiz İndirimle Yükseldi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7ec52782-d246-4e87-ab0f-a32f25f4dc12.jpeg
DÜNYA

Antarktika’da Buzullar Tehlikede: Su Altı Fırtınaları!

732377e65b03b6b939baa227d1267babf83b2fd2.jpeg
SPOR

Brad Johnson: Kanserle Mücadelede Umut Verdi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F38d10c59-899b-4019-b814-b3827d804c2b.png
DÜNYA

Trump, Venezuela Açıklarında Dev Petrol Tankeri Ele Geçirdi

483fb898ef8c6e6a336be098841c5c06c314d903.jpeg
SPOR

Khawaja’nın Ashes Geleceği Belirsiz!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2741e395-3d6c-49ff-b861-f7b9a5d04f78.jpeg
DÜNYA

ABD, Avustralyalılar için sosyal medya kaydı istiyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9733a9af-becb-4f6f-b349-26a6fb54e4d4.jpeg
DÜNYA

Epstein Davasında Gizli Belgeler Açıklanacak!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F299d5186-1d60-470a-9059-d87646b349e8.jpeg
GÜNDEM

20 Yıl Sonra Cronulla İsyanı: Utanç Verici Tarih

f125a35fd9999653df435343308450b538bcd460.jpeg
SPOR

Jhye Richardson: Ashes için hazırım!

de42fee64e038b7a12633267385be0e08ccaff39.jpeg
SPOR

Swans’ın Dört Başlı Canavarı: Curnow Heyecanı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!