Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fed52b395-b553-4166-aed8-449f57afe80b.jpeg
DÜNYA

Maxwell Dosyaları Açılıyor: Adalet Bakanlığı Onayladı

279dc05d86939a305c9fd8d9e558a954e64fb25d.png
SPOR

Sara Collins: Hemşirelik ve Mücadele Arasında

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3e892e3e-6f0f-4913-838c-89a8b97b0e93.png
DÜNYA

Trump’un Avrupa Eleştirisi, Rusya’nın Avantajı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9ba6bf53-9392-455d-95c7-0afe44463be4.png
DÜNYA

1945 Cinayetinde Korkunç Mesaj: ‘Daha Fazla Öldürmeden Yakala!’

feaac3fdc45c8d5f49947c3309efea323decd3a2.jpeg
SPOR

Brezilya’nın Dünya Kupası Umutları: Grup C Teorisi

7ec7600f1f061145eb7652a327b0428f7aa099c5.jpeg
SPOR

İngiltere Kriket Takımı Karar Veremiyor!

6dd1a7875a539196c013c21037a0e1cffc8643b1.jpeg
SPOR

Wests Tigers’ta Kaos: Richardson’ın Ayrılığı Şok Etti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7c835dff-2a0e-415d-9609-d9def06f981f.jpeg
GÜNDEM

Monika’nın Adalet Mücadelesi: Sistem Başarısızlığı

0e7f5ab30c6584fa278ccbe3a902577102d90e32.png
SPOR

Olimpiyatlarda Buz Hokeyi Krizi: NHL Oyuncuları Tehlikede!

aaa73521d7aa60fca6747363d6104799ad73584a.jpeg
SPOR

Mark Wood, Ashes’ten çekildi! Kötü haber!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!