Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa54751ee-e77c-4278-bcc3-f0d666005cd3.jpeg
DÜNYA

Matisse’in Eserleri Brezilya’da Çalındı!

9e1e04ef1d9f005b4086d78814815d2d1771b7ea.jpeg
SPOR

Hazlewood, Ashes Serisinden Çekildi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7ecd144a-ffbb-4d1e-a651-ac07015f9107.png
DÜNYA

Hobbitlerin Yok Olma Nedeni: İklim Değişikliği!

53abd183614fc3d149d992ecd19dc4d64b1abf88.jpeg
SPOR

Helmut Marko, Red Bull’dan Ayrılıyor!

3ac954cf6cf698f8d876a8600007074893b2787b.png
SPOR

2025 F1 Sezonu: Norris Şampiyon, Yeni Araçlar Yolda!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6213bb56-c1f8-4fc9-b3dc-eb8a79082984.jpeg
SİYASET

Blanche d’Alpuget: Bob Hawke’yi Öldürmeyi Planladı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9e7c5d2e-c402-4f75-baf0-e91686979d99.png
DÜNYA

Altın Küre Adaylıkları: Sürprizler ve Beklentiler!

4e9286cb1b32a79c4b520e5b19d539fd6ab72089.png
SPOR

Üyelik İptali İsteyen Taraftarlara Kulüpten Red!

83779197ac1f198a964845fb5c043515224b13ac.jpeg
SPOR

Salah’ın Geleceği Belirsiz! Liverpool’da Kriz Büyüyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F25055b68-ab39-438b-8822-dbff0961d42a.jpeg
SİYASET

İç Sydney’de Greyhound Yarışları Tarih Oluyor

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!