Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

2a9d532451cde002418fb1f476b6889e4aaeed34.jpeg
SPOR

Piastri Şampiyonluğu Elde Edecekken Kaçırdı!

97c2de0b33fd6e2f0f6e2a6aacfa06d390ec0097.jpeg
SPOR

Wests Tigers’ta Şok İstifa: Shane Richardson Gitti!

cf8fd56fbf1d0eea8d1a435db5cbd9c022ae16f4.jpeg
SPOR

Alex Carey: Dünya’nın En İyi Wicketkeeper’ı!

f28dfe74920ba3a06c6faae67ab882fa1a401914.jpeg
SPOR

Smith ve Archer: Bir Rakiplikten Fazlası mı?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fdbd962b7-f15a-489e-8eb7-9d777c3ce57d.jpeg
SİYASET

Ashton Hurn, Güney Avustralya’nın Yeni Lideri!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff001b695-583e-4ad7-aed8-aa4bb343e989.jpeg
SİYASET

Tim Tam’lar için 45 milyon dolarlık yatırım!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd6be8496-ab5d-4627-85f2-2191bb60686c.jpeg
DÜNYA

Eski Olimpiyatçı, FBI’ın En Çok Arananlar Listesinde!

029027ac3b5b9642948d6b3c3dddd4ff6150d8ee.jpeg
SPOR

Premier Lig Devleri Sydney’de Futbol Şöleni!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9b61b282-000c-41c6-9637-fae09880352d.jpeg
DÜNYA

Rusya’dan ABD’nin Yeni Güvenlik Stratejisine Destek

c070edd036e876a51e268fce4127b75e47388873.jpeg
SPOR

Norris, 2025 F1 Şampiyonu, Piastri Üçüncü!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!