Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F027f13e7-09f8-45f9-b65a-1364b77e3cd0.jpeg
DÜNYA

Paramount, Warner Bros İçin Netflix’i Geçti!

26b4e06c20e712471a090522374f1cc604e5b556.jpeg
SPOR

Waugh’ın Tahmini: Ashes’ı Kazanacak Olan!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F949697dd-0f89-4ca5-a271-d606fa0e653d.jpeg
DÜNYA

Ceaușescu: Romanya’nın Sıradışı Diktatörü

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F50972000-98ce-43ac-8d49-adf654f5b374.jpeg
DÜNYA

Louvre’de Su Sızıntısı, 400 Kitabı Zarar Gördü!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb2e725d2-edea-40eb-a092-29a7a53db7c5.jpeg
DÜNYA

Japonya’da 7.2 Şiddetinde Deprem: Tsunami Uyarısı!

f7259bee837e389fd53098123d3b67e98c1f325a.jpeg
SPOR

Cinkara Hastanede, Opetaia İlk Yenilgisini Aldı

ad8f80c0b7941f6ad14fb47ab977a537b4880042.png
SPOR

Piastri, McLaren ile Şampiyon Olacak mı?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F933d7010-a7ee-4b6a-a9ed-7a697ee33631.jpeg
GÜNDEM

Çocukları Korumak İçin Şok Edici Rapor!

2f1de05ab347ca64cba036548af196f7c4a97816.jpeg
SPOR

Tonga’da Sağlık Skandalı: 4 Yetkiliye Cezası!

93273bf005fc1b79403e182733d180fcd85e9999.jpeg
SPOR

Stokes’tan Takıma Sert Mesaj: Değişim Zamanı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!