Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff96cdb1e-ced9-406c-801e-3d8ad701e8d7.jpeg
SİYASET

Wells’in Lüks Harcamalarına Eleştiriler Yağıyor!

750cd9b5ea95f284973560178c406e739e964c90.jpeg
SPOR

Smith’in Şampiyonluk Hayali, Neergaard-Petersen’le Sona Erdi

b15dfe55353a62aa992ddb48f0bf4a4af615cf63.jpeg
SPOR

Bunkerden Şahane Vuruş: Min Woo Lee’den Sürpriz

64cdfa245429f772e2466531917711b4f47ce291.png
SPOR

England Krizi: Belli Olmayan Hazırlıklar!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Faa3c49ed-d994-4e14-8d43-f3d5ec02d664.jpeg
DÜNYA

Özgürlük Barında Kanlı Gece: 12 Ölü!

523ccdc008deae53324a6d8e6ef85bcad3331de7.png
SPOR

İngiltere Kriketinde Hesap Vermeme Krizi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa593bdae-0e67-4071-9936-e9779fed1239.jpeg
DÜNYA

İngiltere’de Taç Mücevherlerine Yiyecekli Protesto!

1ac5b5023c9ebbcd9dea389b515657351cbac95c.jpeg
SPOR

Salah: ‘Beni yedek kulübesine itiyorlar!’

6ea84c14f54f8398c6316aca05d4d02b64b06d07.png
SPOR

McLaren İkili Savaşı: Şampiyonluk İçin Son Dönüş!

c8501091f0f060e291b8b50803ab20251d3c9530.jpeg
SPOR

NRL’de Kafaya Darbe İhlalleri Endişe Veriyor!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!