Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F99a2eff3-8f15-4750-9f70-be2e557fa275.png
DÜNYA

Akdeniz’de Facia: 18 Göçmen Hayatını Kaybetti

5e2e712c47f15c1254ce60566d51ae98f3d3dac7.jpeg
SPOR

Verstappen, Abu Dhabi’da Pole ile Şampiyonluk Peşinde!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F33e45b43-529d-4b64-8683-f8e2af1980fd.jpeg
DÜNYA

Ferrari Hırsızlığı: 4 Yıl Sonra Gizemli Bulundu!

272b6976bfdb197c26f32a8ea79d4382445d924e.png
SPOR

Hamilton’ın Abu Dhabi’deki Tuhaf Kaza Anı!

480b4690c2f139fb9712eaf4ec21dd4ede6e34ab.jpeg
SPOR

England’ın Ashes’daki Kayıpları: Zeka Eksikliği!

36ccc374994f5e0ee6b58d8eeeb5fd5460501598.jpeg
SPOR

Villa, Arsenal’ı Dramatik Anla Yendi!

d48f96be1e3dc9464df58d18da4144244de1f9e9.jpeg
SPOR

Opetaia, Cinkara’yı Nakavt Etti, Hastaneye Gitti!

b4202fc5424ce62083c71f31a03b6d2351a06db3.jpeg
SPOR

Cummins, Brisbane’da Oynamayacak, Adelaide’a Hazır!

46a8897a01da6158273e583c4fd3fea96ad25910.jpeg
SPOR

Güney Melbourne, Avustralya Şampiyonu Oldu!

8b3424451c0fc5ce13c2eca8660be6bcc9302ee9.png
SPOR

Rory McIlroy’un Bananayla Sınavı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!