Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

f510ccb04778c0c21f9c3d129db9a67b68605470.jpeg
SPOR

Warner’dan Green’e Sert Eleştiri: ‘Baffling!’

46a56675ab6ebd4b88e82c258f62f0f76ec38b74.jpeg
SPOR

Jai Opetaia: Avustralya’nın Gizli Şampiyonu

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6ce0d924-c6c1-4e6f-8e08-14e974a9ed1e.jpeg
DÜNYA

Altamont Festivali: Barışın Yerine Kaos!

26b4e06c20e712471a090522374f1cc604e5b556.jpeg
SPOR

İngiltere’nin Pembe Top Kabusu: Beş Yakalama Kaçtı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1de9c2e8-fda9-443c-aa6c-1d31b384a08a.jpeg
DÜNYA

Netflix, Warner Bros’u 72 Milyar Dolara Satın Aldı!

c1cb46070cf8ca676b9cf6105c1ad9a0d7b69902.jpeg
SPOR

Avustralya, Gabba’da İngiltere’yi Geride Bıraktı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F931c60ad-d906-49c3-abf1-cbb1e3f5ae17.jpeg
DÜNYA

Fabergé Kolye Altıncı Aylıkta Hırsızdan Kurtarıldı

a4ca3d442c5c88ca90abbeeb44e51a30c8f448e3.png
SPOR

Whateley’den Barmy Army’ye Sert Tepki!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd8b76243-6452-4dc9-9f93-d6c18f3523ed.jpeg
GÜNDEM

Aleida’nın Bahçesine Ne Oluyor?

2ce2234f371a4977e68c93a6efaefd1ea7f8e602.jpeg
SPOR

McIlroy, Bush Çarpmasıyla Kayıttan Dönüyor!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!