Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd0c8706b-7a8e-4333-8853-ba6356660e9d.jpeg
DÜNYA

Trump’ın “Altın Kart” Projesi Başladı!

7e3985400c7427da7ce61b8dc94c5209a19daafe.jpeg
SPOR

Michael Johnson’ın Atletizm Ligi İflas Etti!

86d72c426fadef679db9e150fab34912e4598d14.png
SPOR

Ronda Rousey 2026’da Yüzleşmeye Geri Dönüyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F148fc15e-d456-4eeb-8fa8-8ea46a4c64fd.jpeg
DÜNYA

ABD’den Maduro’nun Akrabalarına Yaptırım

72f2a857d73492f65f94bccefa2225198ba68010.jpeg
SPOR

Yüzme Şampiyonası: Taktiksel Savaş Başlıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F71b5e9ed-48b5-4926-b481-11ba8bd6efea.png
DÜNYA

Afganistan’da Peaky Blinders Kıyafetlerine Yasa!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fcdf9ea91-1c99-44f8-a1bb-cfbce22f4d38.jpeg
DÜNYA

Amanda Seyfried: Charlie Kirk Hakkında Açık Konuştu

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F28c03e15-3b87-4055-a6c3-e926ec64fc80.jpeg
DÜNYA

ABD’de Güneş Kremlerine Yeni Bileşen Geliyor!

b3372cde4aabf2a6bd81defe52c6f425ba9126d9.jpeg
SPOR

Kikau, Bulldogs ile üçüncü şampiyonluğa odaklandı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc8f01599-f625-4392-a164-8083c26e9aa6.jpeg
DÜNYA

Robinson’a Aggravated Murder Suçlaması!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!