Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

b8434490862204efe1f48cd98d5ebb2e6445571f.png
SPOR

Chelsea, 10 Kişiyle Arsenalle Beraberlik Aldı!

543a37dadbd0c822de78d62a62380ee3d2481b06.jpeg
SPOR

McLaren’ın Hatalı Stratejisi Şampiyonluğu Tehdit Ediyor!

62aa62aebaa962ba6892abe620cbe9c3cadf2ea9.jpeg
SPOR

Steve Smith, Pembe Top İçin Hazırlık Yapıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F945a59e7-6b36-484d-b664-ad89674f0e96.jpeg
EKONOMİ

Avustralyalılar, 31 Aralık’ta binlerce kaybediyor!

e86c18f42f20722154805658bdfab6ef526249bf.jpeg
SPOR

Isak’ın İlk Golü Liverpool’u Rahatlattı!

45b3026098e06a8da77fc3bd212a83059e9925cf.jpeg
SPOR

Opetaia, Cinkara ile Unvan İçin Ringde!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9748e43f-81e2-43c8-b028-be93fe5b95dc.jpeg
SİYASET

Bjelke-Petersen’in 19 Yıllık Yönetimine Son

9402c1bc4e29666ad5b15a3a80b1f7d86ae7315d.jpeg
SPOR

David Puig, Avustralya PGA Şampiyonu!

884d4fc3f5ffd2be49bb609c84310ff98095a48e.jpeg
SPOR

İngiltere, Avustralya’yı 8 Wicket ile Yendi!

e359b98c96ed73163100004af471442027696977.jpeg
SPOR

Joe Root’tan Günışığı ve Gece Testlerine Eleştiri

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!