Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

08911048ef81cd38dce51d1c19740c307fbfc721.jpeg
SPOR

Wests Tigers’ta Şok: Yönetim Kurulu Çöktü!

d53036ff2b998eb16a06d31069f17eddcb5bf63d.jpeg
SPOR

Rory McIlroy, Avustralya Açık için döndü!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb3b2f775-e67b-4134-9135-32ee036a42fa.jpeg
SİYASET

Avustralyalı İşletmelerin Fidye Ödemesi Artıyor!

eef55c34aaddf967f9ff891a358a67c6aaeacfbb.png
SPOR

F1 Şampiyonluğu İçin Dramatik Son Mücadele!

8bf629d48dc42ef550b68e58b02ecb27c9b104fc.jpeg
SPOR

Chaz Mostert 13 Yıl Sonra Şampiyonluk Sevinci Yaşadı

f3dd2181d0f05da9a5638207bd4072e25ffa8abd.jpeg
SPOR

Rugby Dünyasında İki Yıldızın Geleceği Belirsiz!

188acf3e6736fa748c91d9b2f05452aa17f6a936.jpeg
SPOR

Joe Root, Starc’a Karşı Hazırlık Yapıyor!

836d38858d7f358f94a79d30765f056279fdd245.jpeg
SPOR

Ajax-Maçında Skandal: 5. Dakikada İptal!

b84dd2e3558575943959e6617c92311706eae210.jpeg
SPOR

Antonelli’nin Hatası, Norris’in Şampiyonluğunu Şekillendirebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9b90e5a5-a96e-4dd5-bfbf-6f1c6a252468.jpeg
SİYASET

Avustralya’da Erken Çocuk Eğitmenlerine Müjde!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!