Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

ab4e013d445c6d01e632884f1d9033b1d6df3589.jpeg
SPOR

Setu Tu, Dragons’ta Sloan’ı Geride Bırakabilir!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa42cf720-e2d2-4568-8cdd-8c47e6cb1c13.jpeg
SİYASET

Victoria’da Genç Suçlulara ‘Yetişkin Ceza’ Yolu

ac45e1293c9b9996a545e357d5e894444e8dae58.jpeg
SPOR

Toby Sexton, Perth Bears’ın İlk İmzası Oldu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F224e8746-27ff-4698-bd44-54f0ee59e09a.jpeg
SİYASET

Sosyal Medya Yasağı Çocuk Oyunlarını Nasıl Etkileyecek?

de763585fe3c5c5570df51106fb045bd76407da3.jpeg
SPOR

Avustralya’da Bayrak Futbolu İçin Yıldız Avı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9e7f7add-8b27-4b1f-a539-eb80c5e3604d.jpeg
SİYASET

AI Plan: Hükümet Teknolojiyi Hızlandırıyor!

0af74de45e13f4639142b839d142e9fd9e8fbf8b.jpeg
SPOR

Cummins’in Durumu Belirsiz, Brisbane Testi Heyecanlandırıyor!

cab0c7b538335a5b0dd5024a7ed00142c7fd6e71.jpeg
SPOR

Oliver, GWS’de Yeni Bir Başlangıç Yapacak

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe51615bd-930f-4077-898c-46765b34000f.jpeg
SİYASET

Trump, Venezuela için kritik toplantı yapacak!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F87d77c69-1935-483f-82fc-1f33bdf7bd1f.jpeg
DÜNYA

Luigi Mangione’nun Duruşmasında Şok Gelişmeler!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!